top of page

Dlaczego warto skorzystać z usług ISKIERKI ?

Zyskasz z nami 175 zł 

Nie musisz martwić się o swoich bliskich- zaproponujemy Ci najlepszą ofertę

Możesz skorzystać z usług terapeutycznych, opiekuńczych i porządkowych

ZYSKAJ Z NAMI

175 ZŁ

Usługi Opiekuńcze i 175 zł zwrotu

PORZĄDKI DOMOWE

USŁUGI PORZĄDKOWE

Zamów usługę co najmniej 30 godzin w tygodniu- a otrzymasz  zniżkę 175 zł

I miesiąc: 100 zł zwrotu

II miesiąc: 50 zł zwrotu

III miesiąc: 25 zł zwrotu 

*Oferta ważna przez pierwsze trzy miesiące

Sprzątamy domy i mieszkania

Wybierz rodzaj usług:

jednorazowe  

cykliczne

gruntowne 

* Dla naszych klientów dojazd GRATIS

Jak zorganizować pomoc w kilku prostych krokach?

Skontaktuj się z nami lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy

Organizujemy pomoc dla bliskiej Ci osoby

Spotkamy się w domu pacjenta i omówimy warunki współpracy

Ty decydujesz czy podpiszemy umowę

Bezpieczeństwo, zaufanie i szacunek- to nasze wartości. Daj sobie pomóc, wyciągnij do nas dłoń

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ROZWIĄZANIA

Sprawdź jakich usług potrzebujesz

USŁUGI OPIEKUŃCZE

Brak pełnej sprawności fizycznej często powoduje, że osoby starsze i niepełnosprawne mają problemy z zaspakajaniem podstawowych, codziennych potrzeb i bywa że niezbędna jest dla nich pomoc drugiej osoby. Zwykle w takich sytuacjach pomaga rodzina, jednak zdarza się, że członkowie nie mają czasu lub takiej możliwości, np. z powodu pracy zawodowej czy braku wiedzy na temat fachowej opieki nad chorym.

JAK POMAGAMY

Nasza firma działa na terenie Warszawy, bezpośrednio w domu pacjenta i świadczy usługi opiekuńcze, które pomagają w zaspokajaniu wszelkich potrzeb związanych z codziennym życiem, dbaniem o zdrowie, higienę a także zapewniające kontakt z otoczeniem. Nasze pielęgniarki, opiekunowie medyczni i asystenci osób niepełnosprawnych posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, co zapewnia wysoki poziom usług. Cechuje ich również ciepło, empatia i cierpliwość, tak niezbędne w opiece nad chorym.

KOMU POMAGAMY

Naszymi podopiecznymi są osoby w starszym wieku, osoby z różnym stopniem niepełnosprawności fizycznej i psychicznej, ale też osoby po wypadkach, urazach, wymagające tymczasowej opieki w okresie rekonwalescencji. Pomagamy również osobom, które z różnych względów mają problemy z dotarciem do lekarza lub na rehabilitację. Profesjonalnie zaopiekujemy się pacjentami z chorobami i dysfunkcjami min. takimi jak: stwardnienie rozsiane, paraliż lub niedowład kończyn, chorobami układu pokarmowego (np. wymagającymi specjalistycznej diety), chorobą Alzheimera, Parkinsona – innymi słowy wszędzie tam, gdzie pacjent nie jest w stanie w pełni samodzielnie zaspokoić swoich podstawowych potrzeb.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW OPIEKUNA

Usługi opiekuńcze, które świadczymy, to:

  • opieka żywieniowa – zapewnienie posiłków, karmienie, wykonywanie zakupów, dbanie o dietę,

  • opieka higieniczna – pomoc w ubieraniu się oraz dbaniu o higienę osobistą – mycie, zmienianie pampersów, toaleta chorego leżącego, zmiana bielizny i pościeli, pranie,

  • dbanie o dom - utrzymywanie czystości w pomieszczeniach użytkowanych przez podopiecznego (np. pokój, kuchnia), pomoc w opiece nad zwierzętami domowymi, pomoc w płaceniu rachunków,

  • opieka zdrowotna – kontakty z lekarzem, podawanie leków i pilnowanie ich przyjmowania, obserwacja potencjalnych efektów ubocznych leczenia (i zgłaszanie ich do lekarza), robienie okładów, smarowanie , zapobieganie powstawaniu odleżyn, pomoc w ułożeniu chorego na łóżku, zmiana zabrudzonej odzieży, pomoc w dotarciu do placówek medycznych,

  • kontakty pacjenta – pomoc w korzystaniu z usług instytucji, np. ZUS, Urząd Skarbowy, poczta, banki, instytucje wspierające osoby chore i niepełnosprawne, organizowanie i wspólne spędzanie czasu wolnego razem z chorym, wsparcie relacji osoby niepełnosprawnej z rodziną i środowiskiem, udzielanie informacji i instruowanie rodziny odnośnie opieki nad podopiecznym.

Zakres obowiązków jest zawsze uzgadniany indywidualnie z podopiecznym i jego rodziną, tak by usługi opiekuńcze jak najlepiej spełniały swoją funkcję.

USŁUGI TERAPEUTYCZNE

Usługi terapeutyczne pozwalają pacjentom zaadoptować się do wymagań współczesnej rzeczywistości i rozwinąć umiejętności niezbędne do samodzielnego radzenia sobie w codziennym życiu. Opiekunowie – doświadczeni psycholodzy i pedagodzy świadczą pomoc bezpośrednio w domach pacjentów na terenie Warszawy.

KOMU MOŻEMY POMÓC

Nasza oferta w zakresie działań terapeutycznych jest adresowana przede wszystkim do osób z wszelkiego rodzaju zaburzeniami psychicznymi, a więc do osób z zaburzeniami osobowości, chorobami psychicznymi, niepełnosprawnościami intelektualnymi oraz osób z wszelkimi problemami mającymi przełożenie na funkcjonowanie w sferze psychologicznej, np. spowodowanymi trudną sytuacją życiową. Pomagamy m.in. w przypadku takich zaburzeń jak: schizofrenia, depresja, nerwice, autyzm, zaburzenia związane z zażywaniem alkoholu lub narkotyków, oraz wiele innych. Pomagamy również w walce z uciążliwymi objawami chorób i zaburzeń psychologicznych, które utrudniają codzienne funkcjonowanie, np. fobie, manie, zbieractwo, problemy z koncentracją, zachowaniem higieny, nadmiernym pedantyzmem i wieloma innymi jak np. niska samoocena.

JAKI JEST CEL USŁUG

Nasze usługi mają na celu nie tylko zwiększanie samodzielności, ale też kształtowanie pozytywnych postaw życiowych, dzięki czemu nasi pacjenci stają się bardziej zaradni, kreatywni i zadowoleni z życia.

Działania opiekunów motywują pacjenta do większej samodzielności, są ukierunkowane wielotorowo i pomagają w zaspakajaniu potrzeb podstawowych, psychicznych oraz emocjonalnych i pomoc w funkcjonowaniu w obszarach takich jak:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW OPIEKUNA

  • umiejętności związane z codziennym samodzielnym funkcjonowaniem, takie jak dbanie o porządek, wygląd, higienę czy zdrowie np. poprzez motywowanie do leczenia i rehabilitacji,

  • umiejętności emocjonalne i interpersonalne, związane z życiem w rodzinie, pracy, miejscu nauki i szeroko rozumianym środowisku społecznym, takie jak utrzymywanie kontaktów, korzystanie z instytucji publicznych, jak również organizowanie własnego czasu, w tym poprzez dostęp do kultury i edukacji,

  • szeroko pojęte interweniowanie w sytuacjach trudnych i kryzysowych – pomoc w radzeniu sobie z problemami, stresem, skutkami zaburzeń psychicznych i osobowościowych, poradnictwo specjalistyczne, przy konkretnych problemach (np. depresja, uzależnienia), interwencje kryzysowe, wsparcie psychologiczne i terapeutyczne,

  • pomoc w adaptacji w rodzinie i kształtowaniu odpowiednich postaw wobec chorej lub niepełnosprawnej osoby, poprzez pracę z pacjentem i jego rodziną, dla zwiększenia wzajemnego zrozumienia i umiejętności radzenia sobie z problematyczną sytuacją,

  • gospodarowanie pieniędzmi – planowanie budżetu i wydatków, pomoc w uzyskaniu ulg w opłatach

Każdy przypadek rozpatrujemy osobno, dostosowując zakres pracy indywidualnie do każdego podopiecznego, tak by jak najbardziej zwiększyć skuteczność procesu terapii.

Co wchodzi w skład usług opiekuńczych i terapeutycznych

Opieka godzinowa

Profesjonalna opieka nad Twoim bliskim w miejscu zamieszkania. Oferujemy usługi pielęgnacyjne i gospodarcze w wymiarze godzinowym dostosowanym do potrzeb pacjenta. 

Dla kogo: Usługi przeznaczone są dla osób chodzących, leżących, chorych, starszych, samotnych, którzy nie radzą sobie w codziennych sytuacjach życiowych i potrzebują kilkugodzinnej pomocy opiekuna w ciągu dnia.

Okres oczekiwania: od momentu podpisania umowy staramy się zapewnić pomoc jak najszybciej- nawet do 24 godzin.  

Opieka całodobowa

Dla kogo: Usługi przeznaczone są dla osób samotnych,starszych, którzy nie mogą samodzielnie funkcjonować w środowisku domowym i potrzebują stałej opieki osób trzecich. 

Okres oczekiwania: od momentu podpisania umowy staramy się zapewnić pomoc jak najszybciej- nawet do 48 godzin.

Profesjonalna opieka nad Twoim bliskim w miejscu zamieszkania. Oferujemy usługi pielęgnacyjne i gospodarcze przez 24 godziny na dobę w  wybrane dni miesiąca. 

Opieka nocna

Świadczymy opiekę nocną w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w miejscu zamieszkania pacjenta. Oferujemy usługi pielęgnacyjne i gospodarcze w godzinach wieczornych w razie nagłego zachorowania, lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

Dla kogo: Usługi przeznaczone są dla osób leżących, chorych, starszych, samotnych, którzy wymagają wsparcia w godzinach wieczornych.

.

Okres oczekiwania: od momentu podpisania umowy staramy się zapewnić pomoc jak najszybciej- nawet do 24 godzin.    

Nie wiesz co wybrać ? Skontaktuj się z nami

bottom of page